Message Stones® - Moc Słów

Intrygująca gra dla coach’ów i trenerów

Message Stones®

Message Stones® to zbiór ceramicznych kamieni z wyrytymi na nich kolorowymi słowami. Każde słowo jest rzeczownikiem lub czasownikiem o wyraźnym zabarwieniu emocjonalnym - pozytywnym lub negatywnym.
Istota gry polega na wybieraniu przez uczestnika kamieni o określonym, ważnym dla siebie znaczeniu, zgodnie z podaną przez coach’a/trenera instrukcją. W wyniku tego procesu zostają stworzone warunki do przestawienia się procesów myślowych zdominowanych przez lewą półkulę mózgową, na procesy myślowe, za które odpowiada prawa półkula. Uruchomione zostaje myślenie twórcze, emocjonalne. Na tak stworzonym fundamencie jest możliwe prowadzenie bardzo efektywnej i głębokiej relacji z uczestnikiem procesu coachingu/terapii, w wyniku której prowadzona osoba może sięgnąć do swoich problemów, zrozumieć je, a następnie przetworzyć w twórczy i produktywny sposób, zarówno w kontekście spraw osobistych, jak i zawodowych.
„Kamienie” posiadają jeszcze ten dodatkowy walor, że są one produktem naturalnym, przyjemnym w dotyku, przypominającym w swej formie amulet, mogącym też za taki amulet służyć.

 

KONTAKT

Kontakt

Pracownia Siódme Niebo 
Czołowa 36L
03-028 Warszawa, Polska 
Magdalena Szczepańska
+48 601 211 015 (PL, D, EN)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

O AUTORCE

foto 4 large

Autorka gry jest magistrem psychologii, która przez 15 lat pracowała w biznesie, w tym między innymi w badaniach rynku, gdzie podstawowym zadaniem badaczy jest odkrywanie motywacji kierujących działaniami konsumentów. 

więcej >

SZKOLENIA

 DSC0994 sml large

Zapraszam na szkolenia z efektywnego wykorzystania gry Message Stones®. Na szkoleniu można zapoznać się z samym produktem, poznać siłę oddziaływania kamieni oraz przećwiczyć sytuacje, w których mogą one mieć zastosowanie.

więcej >

ZAWARTOŚĆ GRY

 DSC0655 SML large

Komplet zawiera: zapakowany w czarny, nieprzezroczysty woreczek zestaw 48 ceramicznych kamieni, z odciśniętymi na nich słowami w kolorach: czarnym, czerwonym, niebieskim i zielonym oraz 2 kamienie puste. 

więcej >